Όλα τα Προϊόντα
-
επιτροπές φρακτών πλέγματος
-
Φράκτης πλέγματος υψηλής ασφαλείας
-
Β περίφραξη ασφάλειας πλέγματος
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Επεξεργασμένος φράκτης σιδήρου
-
Συγκεντρώστε το φράκτη
-
Σταθερός φράκτης κόμβων
-
Προσωρινή επιτροπή φρακτών
-
Φράκτης περιφραγμάτων
-
Φράκτης Γκέιτς μετάλλων
-
κουρτίνα πλέγματος μετάλλων
-
Βαρέων καθηκόντων ρείθρο σκυλιών
-
Θέση φρακτών μετάλλων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Liu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13333085126
λέξεις-κλειδιά [ chain link mesh fencing ] αγώνας 47 προϊόντα.
φράκτης 2m συνδέσεων αλυσίδων 2mm προσωρινός 2 πτυχές που γαλβανίζονται
| Οριζόντιος σωλήνας: | 32mm |
|---|---|
| Κάθετος σωλήνας: | 32mm |
| Πτυχές: | 2 |
Προσωρινές επιτροπές φρακτών πλέγματος κατασκευής συνδέσεων αλυσίδων
| Πάχος: | 2mm |
|---|---|
| Κάθετος σωλήνας: | 16MM |
| ύψος: | 2m |
6ft X 12ft προσωρινή φρακτών κατασκευή συνδέσεων αλυσίδων επιτροπής καυτή γαλβανισμένη
| Μέγεθος πλέγματος: | 50x50mm |
|---|---|
| ύψος: | 2m |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
1800x2100mm πλέγματος φρακτών επιτροπών καυτός κατασκευής που βυθίζεται προσωρινός γαλβανισμένος
| Μέγεθος πλέγματος: | 50x50mm |
|---|---|
| Horizontal Pipe: | 32mm |
| ύψος: | 2m |
Πάνελ Φράχτης Διχτυωτών 8'' Χ 10'' Κατασκευή Προσωρινή 32mm
| Οριζόντιος σωλήνας: | 32mm |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Πλάτος: | 2m |
Ενωμένες στενά 358 πλέγμα οι περιφράζοντας επιτροπές αντι αναρριχούνται στη υψηλή ασφάλεια
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά ενωμένα στενά 358 αντι αναρριχούνται στο φράκτη πλέγματος καλωδίων υψηλής ασφαλείας για τη |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |
Μετακινούμενες επιτροπές 3mm φρακτών πλέγματος υπαίθριος γαλβανισμένος προσωρινός κατασκευής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Οριζόντιος σωλήνας: | 32mm |
| Κάθετος σωλήνας: | 32mm |
γαλβανισμένος προσωρινός μετάλλων απόδειξης αέρα φρακτών πλέγματος 12ft επιτροπές
| Χρώμα: | Το ασήμι, κίτρινος |
|---|---|
| Πτυχές: | 2 |
| Κάθετος σωλήνας: | 32mm |
Καυτή γαλβανισμένη κινητή υπαίθρια προσωρινή κατασκευή επιτροπών φρακτών πλέγματος
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Κάθετος σωλήνας: | 32mm |
| Μέγεθος πλέγματος: | 50x50mm |
Ο φράκτης συνδέσεων αλυσίδων ΓΠ επιστρώματος PVC 8ft ύψος με 2in παγιδεύει και το μετα διάστημα 10ft
| Μετρητής: | 9 |
|---|---|
| Μετα μέγεθος: | 2.5in |
| Επίστρωμα: | PVC, Galavnized |

