Όλα τα Προϊόντα
-
επιτροπές φρακτών πλέγματος
-
Φράκτης πλέγματος υψηλής ασφαλείας
-
Β περίφραξη ασφάλειας πλέγματος
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Επεξεργασμένος φράκτης σιδήρου
-
Συγκεντρώστε το φράκτη
-
Σταθερός φράκτης κόμβων
-
Προσωρινή επιτροπή φρακτών
-
Φράκτης περιφραγμάτων
-
Φράκτης Γκέιτς μετάλλων
-
κουρτίνα πλέγματος μετάλλων
-
Βαρέων καθηκόντων ρείθρο σκυλιών
-
Θέση φρακτών μετάλλων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Liu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13333085126
λέξεις-κλειδιά [ mesh fence panels ] αγώνας 88 προϊόντα.
γαλβανισμένος προσωρινός μετάλλων απόδειξης αέρα φρακτών πλέγματος 12ft επιτροπές
| Χρώμα: | Το ασήμι, κίτρινος |
|---|---|
| Πτυχές: | 2 |
| Κάθετος σωλήνας: | 32mm |
Καυτές γαλβανισμένες προσωρινές περιφράζοντας επιτροπές
| Πτυχές: | 2 |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 50x50mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Κατώφλι και κήπος Β φράκτης ασφαλείας 60mm πλέγματος σκόνη που ντύνεται
| Χρώμα: | Πράσινο, Μαύρο, Λευκό |
|---|---|
| Θέση: | 60mm |
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος, επίστρωμα σκονών |
Υπαίθρια τρισδιάστατη κυρτή Β κήπων περιφράζοντας πύλη πλέγματος ιδιωτικότητας
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Όνομα: | Β ασφάλεια πλέγματος |
| Βάρος: | 25kg/panel |
ενωμένο στενά Β 60mm επίστρωμα πλέγμα σκονών που περιφράζει 2.5m 4mm
| συναρμολογήσεις: | Θέσεις, υποστηρίγματα, σφιγκτήρες, μπουλόνια |
|---|---|
| Θέση: | 60mm |
| Διάρκεια ζωής: | 20-30 Χρόνια |
Ο πυκνός φράκτης 1m3m πλέγματος υψηλής ασφαλείας αντι περικοπή 358 αντι αναρριχείται στην περίφραξη
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά ενωμένα στενά 358 αντι αναρριχούνται στο φράκτη πλέγματος καλωδίων υψηλής ασφαλείας για τη |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |
ο τρισδιάστατος χάλυβας Curvy γαλβάνισε τις ενωμένες στενά επιτροπές ασφάλειας πλέγματος με ντυμένη τη σκόνη επιφάνεια
| Εφαρμογή: | Περίφραξη υψηλής ασφαλείας |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινο, Μαύρο, Λευκό |
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
τρισδιάστατος διπλώνοντας καμμμένος φράκτης 3.2mm πλέγματος υψηλής ασφαλείας φράκτης πλέγματος καλωδίων 3.5mm 4mm ενωμένος στενά
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά ενωμένα στενά 358 αντι αναρριχούνται στο φράκτη πλέγματος καλωδίων υψηλής ασφαλείας για τη |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |
Ο ενωμένος στενά φράκτης 358 πλέγματος υψηλής ασφαλείας αντι αναρριχείται για τη φυλακή αερολιμένων
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά ενωμένα στενά 358 αντι αναρριχούνται στο φράκτη πλέγματος καλωδίων υψηλής ασφαλείας για τη |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |
Η σκόνη φρακτών πλέγματος υψηλής ασφαλείας φυλακών έντυσε 358 αντι αναρριχείται
| Όνομα προϊόντων: | Η σκόνη υψηλής ασφαλείας έντυσε το φράκτη πλέγματος καλωδίων 358 αντι-ανάβασης |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |

