Όλα τα Προϊόντα
-
επιτροπές φρακτών πλέγματος
-
Φράκτης πλέγματος υψηλής ασφαλείας
-
Β περίφραξη ασφάλειας πλέγματος
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Επεξεργασμένος φράκτης σιδήρου
-
Συγκεντρώστε το φράκτη
-
Σταθερός φράκτης κόμβων
-
Προσωρινή επιτροπή φρακτών
-
Φράκτης περιφραγμάτων
-
Φράκτης Γκέιτς μετάλλων
-
κουρτίνα πλέγματος μετάλλων
-
Βαρέων καθηκόντων ρείθρο σκυλιών
-
Θέση φρακτών μετάλλων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Liu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13333085126
λέξεις-κλειδιά [ mesh fence panels ] αγώνας 88 προϊόντα.
τρισδιάστατη ενωμένη στενά Curvy ασφάλεια πλέγματος Β που περιφράζει γαλβανισμένα 4mm
| συναρμολογήσεις: | Θέσεις, υποστηρίγματα, σφιγκτήρες, μπουλόνια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Όνομα: | Β ασφάλεια πλέγματος |
Η περίφραξη ασφάλειας πλέγματος ακρών κήπων κατωφλιών αντι αναρριχείται
| Εφαρμογή: | Περίφραξη υψηλής ασφαλείας |
|---|---|
| συναρμολογήσεις: | Θέσεις, υποστηρίγματα, σφιγκτήρες, μπουλόνια |
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
Το μέταλλο 358 αερολιμένων επιτροπές πλέγματος ασφάλειας αντι αναρριχείται στη υψηλή ασφάλεια
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά ενωμένα στενά 358 αντι αναρριχούνται στο φράκτη πλέγματος καλωδίων υψηλής ασφαλείας για τη |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |
Γαλβανισμένη ασφάλεια πλέγματος μετάλλων που περιφράζει ντυμένο το PVC τρισδιάστατο κάμπτοντας καμμμένο αγρόκτημα κήπων
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, γαλβανισμένος |
| ΥΛΙΚΟ ΠΛΑΙΣΙΩΝ: | Μέταλλο, σίδηρος ή χάλυβας |
Πράσινο Clearvu αντι αναρριχείται στη υψηλή ασφάλεια επιτροπών πλέγματος γαλβάνισε τον κήπο 358 σιδήρου
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά ενωμένα στενά 358 αντι αναρριχούνται στο φράκτη πλέγματος καλωδίων υψηλής ασφαλείας για τη |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |
Ντυμένη επεξεργασία επιφάνειας περίφραξης ασφάλειας πλέγματος χαλύβδινων συρμάτων σκόνη
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Σκόνη που ντύνεται |
|---|---|
| ύψος: | 2.4m |
| Χρώμα: | Πράσινο, Μαύρο, Λευκό |
ασφάλεια πλέγματος 4mm Β που περιφράζει 50mm X 200mm άσπρο χρώμα
| Mesh Size: | 50mm X 200mm |
|---|---|
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Σκόνη που ντύνεται |
3D Welded V Mesh περίφραξη ασφαλείας με επίστρωση PVC Γαλβανισμένη
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| ύψος: | 2.4m |
| συναρμολογήσεις: | Θέσεις, υποστηρίγματα, σφιγκτήρες, μπουλόνια |
Το PVC φρακτών συνδέσεων αλυσίδων κήπων που ντύθηκε βινύλιο το πράσινο που ντύθηκε γαλβάνισε
| Μήκος: | 50ft |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, πράσινο |
| Πλάτος: | 6ft |
Υψηλής αντοχής γαλβανισμένος σταθερός σίδηρος μετάλλων φρακτών βοοειδών κόμβων
| Αριθμός σκελών: | 4 |
|---|---|
| Οριζόντιο καλώδιο: | 2in X 4in |
| Μετρητής: | 12.5 |

