Όλα τα Προϊόντα
-
επιτροπές φρακτών πλέγματος
-
Φράκτης πλέγματος υψηλής ασφαλείας
-
Β περίφραξη ασφάλειας πλέγματος
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Επεξεργασμένος φράκτης σιδήρου
-
Συγκεντρώστε το φράκτη
-
Σταθερός φράκτης κόμβων
-
Προσωρινή επιτροπή φρακτών
-
Φράκτης περιφραγμάτων
-
Φράκτης Γκέιτς μετάλλων
-
κουρτίνα πλέγματος μετάλλων
-
Βαρέων καθηκόντων ρείθρο σκυλιών
-
Θέση φρακτών μετάλλων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Liu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13333085126
λέξεις-κλειδιά [ mesh fence panels ] αγώνας 88 προϊόντα.
Ο γαλβανισμένος σταθερός φράκτης κόμβων για τα πρόβατα αλόγων βοοειδών καλλιεργεί αγροτικό
| Αριθμός οριζόντιων καλωδίων: | 4 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 10 έτη |
| Αριθμός σκελών: | 4 |
Το PVC έντυσε το σύγχρονο φράκτη 20003000mm επεξεργασμένου σιδήρου διακόσμηση κήπων κατοικημένη
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, που ενώνεται στενά |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, galvanized+polyester που ντύνεται, καυτός που βυθίζεται γαλβαν |
| ΥΛΙΚΟ ΠΛΑΙΣΙΩΝ: | Μέταλλο |
Βαρέων καθηκόντων 2 ' Χ» φράκτης 9 συνδέσεων αλυσίδων 2 μετρητής γαλβάνισαν 50ft X 8ft πλέγμα καλωδίων διαμαντιών
| Μετα τύπος: | Τετράγωνο |
|---|---|
| Επίστρωμα: | PVC, Galavnized |
| Χρώμα: | Ασήμι, πράσινο |
1.8m γεωργίας υψηλός εκτατός φράκτης κόμβων λιβαδιών σταθερός τομέας
| Αριθμός σκελών: | 4 |
|---|---|
| Μήκος: | 50ft |
| Εξουσιοδότηση: | 10 έτη |
Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε το σταθερό φράκτη καλωδίων κόμβων 8ft πλέγμα καλωδίων ελαφιών
| Υλικό: | Ξύλο |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 2in X 4in |
| Οριζόντιο καλώδιο: | 2in X 4in |
Τα υψηλά εκτατά σταθερά ελάφια λιβαδιών φρακτών κόμβων καλλιεργούν καυτό που βυθίζεται γαλβανισμένος
| Επίστρωμα: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 2in X 4in |
| Καλώδιο κορυφών & κατώτατων σημείων: | 2in X 4in |
6ft X 10ft εξωτερικό βαρέων καθηκόντων ενωμένο στενά ρείθρο καλώδιο σκυλιών υπερβολικά μεγάλο
| Τύπος πορτών: | Σύρτης |
|---|---|
| Πτυσσόμενος: | Αριθ. |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Το μαύρο βαρέων καθηκόντων ρείθρο σκυλιών τρέχει 4ft X 4ft X 6ft έξω ενωμένο στενά πλέγμα καλωδίων
| Αριθμός πορτών: | 1 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Μεγάλος |
| Τύπος πορτών: | Σύρτης |

