Όλα τα Προϊόντα
-
επιτροπές φρακτών πλέγματος
-
Φράκτης πλέγματος υψηλής ασφαλείας
-
Β περίφραξη ασφάλειας πλέγματος
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Επεξεργασμένος φράκτης σιδήρου
-
Συγκεντρώστε το φράκτη
-
Σταθερός φράκτης κόμβων
-
Προσωρινή επιτροπή φρακτών
-
Φράκτης περιφραγμάτων
-
Φράκτης Γκέιτς μετάλλων
-
κουρτίνα πλέγματος μετάλλων
-
Βαρέων καθηκόντων ρείθρο σκυλιών
-
Θέση φρακτών μετάλλων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Liu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13333085126
λέξεις-κλειδιά [ mesh fence panels ] αγώνας 88 προϊόντα.
φράκτης 2m συνδέσεων αλυσίδων 2mm προσωρινός 2 πτυχές που γαλβανίζονται
| Οριζόντιος σωλήνας: | 32mm |
|---|---|
| Κάθετος σωλήνας: | 32mm |
| Πτυχές: | 2 |
Η σκόνη υψηλής ασφαλείας έντυσε 358 αντι αναρριχείται στο φράκτη
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά ενωμένα στενά 358 αντι αναρριχούνται στο φράκτη πλέγματος καλωδίων υψηλής ασφαλείας για τη |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |
Γαλβανισμένη προσωρινή σύνδεση 16mm 50x50mm αλυσίδων φρακτών
| σωλήνας πλαισίων: | 25mm |
|---|---|
| Κάθετος σωλήνας: | 16MM |
| Βάρος: | 25kg |
Τρισδιάστατη Β ασφάλεια πλέγματος χάλυβα που περιφράζει τη θέση 50mm X 200mm 4mm 60mm
| Πλάτος: | 2.5m |
|---|---|
| συναρμολογήσεις: | Θέσεις, υποστηρίγματα, σφιγκτήρες, μπουλόνια |
| Χρώμα: | Πράσινο, Μαύρο, Λευκό |
Λαστιχένια ντυμένη PVC περίφραξη πλέγματος αγροτικών χαλύβδινων συρμάτων φρακτών συνδέσεων αλυσίδων
| Μετα μέγεθος: | 2.5in |
|---|---|
| Τύπος συνδέσεων: | Απογαλακτίστε |
| Εξαρτήματα: | Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων |
4mm γαλβανισμένη ασφάλεια πλέγματος Β που περιφράζει 3000mm 2500mm
| ύψος: | 2.4m |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 4mm |
| Χρώμα: | Πράσινο, Μαύρο, Λευκό |
Ασφάλεια εγχώριου υπαίθρια Β πλέγματος που περιφράζει το διακοσμητικό τρισδιάστατο κυρτό ενωμένο στενά κήπο πλέγματος καλωδίων
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος, επίστρωμα σκονών |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 20-30 Χρόνια |
| Διάμετρος καλωδίων: | 4mm |
50mm X 200mm ασφάλεια πλέγματος Β που περιφράζει το υπαίθριο ύψος 2.4m
| Όνομα: | Β ασφάλεια πλέγματος |
|---|---|
| ύψος: | 2.4m |
| Διάμετρος καλωδίων: | 4mm |
υψηλή ασφάλεια πλάτους 2.5m που περιφράζει το πλέγμα 50mm X 200mm Β
| Χρώμα: | Πράσινο, Μαύρο, Λευκό |
|---|---|
| Βάρος: | 25kg/panel |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |

