Όλα τα Προϊόντα
-
επιτροπές φρακτών πλέγματος
-
Φράκτης πλέγματος υψηλής ασφαλείας
-
Β περίφραξη ασφάλειας πλέγματος
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Επεξεργασμένος φράκτης σιδήρου
-
Συγκεντρώστε το φράκτη
-
Σταθερός φράκτης κόμβων
-
Προσωρινή επιτροπή φρακτών
-
Φράκτης περιφραγμάτων
-
Φράκτης Γκέιτς μετάλλων
-
κουρτίνα πλέγματος μετάλλων
-
Βαρέων καθηκόντων ρείθρο σκυλιών
-
Θέση φρακτών μετάλλων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Liu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13333085126
λέξεις-κλειδιά [ mesh fence panels ] αγώνας 88 προϊόντα.
Κατοικημένη εμπορική προσωρινή επιτροπή 3mm 2m φρακτών
| σωλήνας πλαισίων: | 25mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 2m |
| Χρώμα: | Το ασήμι, κίτρινος |
358 αντι αναρριχηθείτε στο φράκτη 35mm πλέγματος υψηλής ασφαλείας περίφραξη πλέγματος φυλακών
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά ενωμένα στενά 358 αντι αναρριχούνται στο φράκτη πλέγματος καλωδίων υψηλής ασφαλείας για τη |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |
6ft X 12ft προσωρινή φρακτών κατασκευή συνδέσεων αλυσίδων επιτροπής καυτή γαλβανισμένη
| Μέγεθος πλέγματος: | 50x50mm |
|---|---|
| ύψος: | 2m |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
Προσωρινές επιτροπές 6ft X 10ft φρακτών ασφαλείας κατασκευής
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3mm |
| Color: | Silver,grren,yellow |
Φορητή σκόνη σκυλιών εμποδίων εργοτάξιων οικοδομής επιτροπών φρακτών λιμνών γεγονότος προσωρινή που ντύνεται
| Μέγεθος πλέγματος: | 50x50mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Το ασήμι, κίτρινος |
| Πτυχές: | 2 |
Υπαίθριος γαλβανισμένος χάλυβας 4ft προσωρινές επιτροπές φρακτών μετάλλων κατασκευής
| Κάθετος σωλήνας: | 32mm |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γαλβανισμένος |
| Frame Pipe: | 32mm |
3 ο μετρητής» Χ 0,5» Χ 8 αντι αναρριχείται στη υψηλή ασφάλεια 358 περίφραξης πλέγματος φυλακή πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | Ανθεκτικά ενωμένα στενά 358 αντι αναρριχούνται στο φράκτη πλέγματος καλωδίων υψηλής ασφαλείας για τη |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Σκόνη που ντύνεται, PVC που ντύνεται, που δεν ντύνεται, η σκόνη ντυμένος ή καυτός που βυθίζεται γαλβ |
| Τύπος: | Περίφραξη, Trellis & Γκέιτς, φράκτης υψηλής ασφαλείας |
6ft × 12ft προσωρινός κήπος επιτροπής φρακτών συνδέσεων αλυσίδων που γαλβανίζεται
| Συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 50x50mm |
| Πτυχές: | 2 |
επιτροπές φρακτών 3mm 2m που γαλβανίζονται προσωρινές για την κατασκευή
| Πτυχές: | 2 |
|---|---|
| Μέγεθος πλέγματος: | 50x50mm |
| Διάμετρος καλωδίων: | 3mm |

