Όλα τα Προϊόντα
-
επιτροπές φρακτών πλέγματος
-
Φράκτης πλέγματος υψηλής ασφαλείας
-
Β περίφραξη ασφάλειας πλέγματος
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Επεξεργασμένος φράκτης σιδήρου
-
Συγκεντρώστε το φράκτη
-
Σταθερός φράκτης κόμβων
-
Προσωρινή επιτροπή φρακτών
-
Φράκτης περιφραγμάτων
-
Φράκτης Γκέιτς μετάλλων
-
κουρτίνα πλέγματος μετάλλων
-
Βαρέων καθηκόντων ρείθρο σκυλιών
-
Θέση φρακτών μετάλλων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Liu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13333085126
λέξεις-κλειδιά [ mesh fence panels ] αγώνας 88 προϊόντα.
Απογαλακτίστε το φράκτη 1.06.0mm συνδέσεων αλυσίδων με τις τετραγωνικές θέσεις 10ft χωρίζοντας κατά διαστήματα γαλβανισμένο PVC
| Μετα μέγεθος: | 2.5in |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, πράσινο |
| Επίστρωμα: | PVC, Galavnized |
Γαλβανισμένος αγωνιστικός χώρος ποδοσφαίρου φράκτης συνδέσεων αλυσίδων χάλυβα
| Μετρητής: | 9 |
|---|---|
| Εξαρτήματα: | Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων |
| Εγκατάσταση: | DIY |
γαλβανισμένος σύνδεση φράκτης 9 μετρητής 2 αλυσίδων 10ft» με το μήκος και τις συναρμολογήσεις 50ft
| Τύπος συνδέσεων: | Απογαλακτίστε |
|---|---|
| Μετα διάστημα: | 10ft |
| Χρώμα: | Ασήμι, πράσινο |
Το γαλβανισμένο πλέγμα PVC συνδέσεων αλυσίδων κυκλώνων έντυσε 50x50mm 2.5in
| Μετα μέγεθος: | 2.5in |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | DIY |
| Μετρητής: | 9 |
Γαλβανισμένος σταθερός ελάφια φράκτης 4ft 5ft 6ft 7ft 8ft κόμβων καυτής εμβύθισης
| Αριθμός σκελών: | 4 |
|---|---|
| Μήκος: | 50ft |
| Ύφος: | Σταθερός κόμβος |
περίφραξη συνδέσεων αλυσίδων 50ft η βαρέων καθηκόντων γαλβανισμένη απογαλακτίζει το επίστρωμα σκονών
| Material: | Metal |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, πράσινο |
| Μήκος: | 50ft |
Υψηλό εκτατό σταθερό καλώδιο κόμβων σιδήρου μετάλλων που περιφράζει 50ft για το αγρόκτημα αλόγων
| Μήκος: | 50ft |
|---|---|
| Κάθετο καλώδιο: | 2in X 4in |
| χρώμα: | Φυσικός |
Το ζωικό κεφάλαιο μετάλλων συγκεντρώνει το φράκτη 5ft X 12ft συγκεντρώνει την περίφραξη σωλήνων για τα βοοειδή αλόγων
| Εγκατάσταση: | Εύκολος |
|---|---|
| Σχέδιο: | Παραδοσιακός |
| Βάρος: | 50 λίβρες |
Σταθερός φράκτης ελαφιών κόμβων γεωργίας έδαφος
| Ύφος: | Σταθερός κόμβος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 10 έτη |
| Επίστρωμα: | Γαλβανισμένος |
Ξύλινη υψηλή εκτατή σταθερή περίφραξη καλωδίων κόμβων υψηλής αντοχής βοοειδών που γαλβανίζεται για
| Ύψος: | 4ft12ft |
|---|---|
| χρώμα: | Φυσικός |
| Αριθμός κάθετων καλωδίων: | 4 |

