Όλα τα Προϊόντα
-
επιτροπές φρακτών πλέγματος
-
Φράκτης πλέγματος υψηλής ασφαλείας
-
Β περίφραξη ασφάλειας πλέγματος
-
Φράκτης συνδέσεων αλυσίδων
-
Επεξεργασμένος φράκτης σιδήρου
-
Συγκεντρώστε το φράκτη
-
Σταθερός φράκτης κόμβων
-
Προσωρινή επιτροπή φρακτών
-
Φράκτης περιφραγμάτων
-
Φράκτης Γκέιτς μετάλλων
-
κουρτίνα πλέγματος μετάλλων
-
Βαρέων καθηκόντων ρείθρο σκυλιών
-
Θέση φρακτών μετάλλων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Liu
Τηλεφωνικό νούμερο :
13333085126
λέξεις-κλειδιά [ mesh fence panels ] αγώνας 88 προϊόντα.
2400mm X 2100mm γαλβανισμένη Temp χάλυβα επιτροπή 2mm φρακτών
| Μέγεθος πλέγματος: | 50x50mm |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 3mm |
| Κάθετος σωλήνας: | 32mm |
Το PVC έντυσε τη γαλβανισμένη ασφάλεια ακτίνων Β περιφράζοντας το φράκτη συνόρων κήπων 2.5m
| Μέγεθος πλέγματος: | 50mm X 200mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 2.5m |
| Χρώμα: | Πράσινο, Μαύρο, Λευκό |
5 ποδιών αλυσίδων καλωδίων πλέγματος γαλβανισμένο το φράκτης πλέγμα καλωδίων κυκλώνων μετάλλων PVC εμπορικό συνδέει τους φράκτες καλωδίων
| Μήκος: | 50ft |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Τύπος συνδέσεων: | Απογαλακτίστε |
Γαλβανισμένη περίφραξη πλέγματος συνδέσεων αλυσίδων
| Επίστρωμα: | PVC, Galavnized |
|---|---|
| Μετα μέγεθος: | 2.5in |
| συναρμολογήσεις: | Ναι |
Πλέγμα αλυσίδων κήπων που περιφράζει επίστρωμα PVC 9 μετρητών 10ft το τετραγωνικό μετα
| Χρώμα: | Ασήμι, πράσινο |
|---|---|
| Μετα τύπος: | Τετράγωνο |
| Εγκατάσταση: | DIY |
Καυτή βυθισμένη γαλβανισμένη προσωρινή επιτροπή 50x50mm 6ft X 10ft φρακτών
| Τύπος μετάλλων: | Σωλήνας χάλυβα |
|---|---|
| Λήξη πλαισίων: | Επίστρωμα σκονών |
| Χρήση: | Αθλητικός φράκτης, φράκτης κατασκευής, |
ντυμένο πλέγμα 9 συνδέσεων αλυσίδων ΓΠ φρακτών πλέγματος διαμαντιών 6ft 50ft PVC μετρητής
| Coating: | PVC, Galavnized |
|---|---|
| Μετρητής: | 9 |
| Μέγεθος πλέγματος: | 2in |
ο χάλυβας Β 4mm περίφραξη επιτροπής πλέγματος με το επίστρωμα σκονών τελειώνει 2.4m 2.5m
| συναρμολογήσεις: | Θέσεις, υποστηρίγματα, σφιγκτήρες, μπουλόνια |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίων: | 4mm |
| Όνομα: | Β ασφάλεια πλέγματος |
Ενωμένο στενά καλώδιο Β ασφάλεια πλέγματος που περιφράζει τον εγχώριο κήπο 4mm 2.5m PVC
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος, επίστρωμα σκονών |
|---|---|
| Θέση: | 60mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Σκόνη που ντύνεται |
Γαλβανισμένη ασφάλεια πλέγματος Β που περιφράζει 50mm X 200mm 2.5m 4mm
| Τελειώστε: | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Θέση: | 60mm |
| Διάμετρος καλωδίων: | 4mm |

